روشویی کابینتی نوین سرام با طرح خاص جایزه بهترین محصول سال را گرفت

در حال حاضر دستم را بالا می آورم تا بگویم از روشویی کابینتی نوین سرام مدرن حمام خوشم نمی آید. بله، می‌دانم که نصب آن‌ها آسان است و فضای ذخیره‌سازی بسیار مورد نیاز را فراهم می‌کنند، اما هنوز آنها را دوست ندارم. در سه خانه آخرمان، با استفاده از مراحل زیر، کابینت را به روشویی حمام تبدیل کرده‌ایم.

فرآیند ساده است. ظاهری که ایجاد می‌کنید سفارشی است، با هر سبکی که می‌خواهید مطابقت دارد و معمولاً با کسری از هزینه خرید روشویی خارج از قفسه. در ادامه بخوانید تا ببینید چگونه و تعداد زیادی عکس الهام بخش برای آرایش روشویی خود پیدا کنید.

مبلمانی که می‌توانید از آن به‌عنوان وسیله‌ای استفاده کنید.
همانطور که قبلاً اشاره کردم، ما تعدادی مبلمان مختلف را به روشویی حمام تبدیل کرده ایم. در تصویر زیر، در کلبه کوچکمان، از یک میز کنار تخت چوبی استفاده کردیم. این برای اندازه کوچک حمام عالی بود.

روشویی کابینتی نوین سرام

اگرچه پیدا کردن کابینتی به اندازه کافی کوچک برای قرار گرفتن در حمام کوچک و سپس لگنی که در قسمت بالایی آن قرار گیرد، دشوار بود. برای محافظت از چوب در برابر آب آسیب دیده، دو لایه لاک دریایی اضافه کردم و رنگ چوب را حفظ کردم.

در جدیدترین خانه ما قبل از مزرعه، ما یک حمام در طبقه پایین اضافه کردیم زیرا هیچ امکاناتی در خانه وجود نداشت. خانه توسط محکومان ساخته شده بود، بنابراین یک توالت در فضای باز داشت و تنها حمام در طبقه بالا بود.

اینجا در خانه مزرعه ما اکنون دو حمام داریم. سرویس بهداشتی ما یک روشویی سدر عتیقه برای روشویی دارد. باز هم، این تبدیل آسان است، تنها مشکل قابل پیش بینی بالای سنگ مرمر است.

در حمام اصلی خود، به موضوع تبدیل یک روشویی قدیمی با افزودن یک حوضچه در بالای صفحه پرداخته ایم. باز هم، این یکی کار آسانی بود زیرا کشوها فضایی را برای لوله ها باقی می گذارند.

من همچنین یک کشو و میز آرایش اتاق خواب را دیده ام که به عنوان روشویی استفاده می شود. اینها عالی به نظر می رسند اما برای راه اندازی به کار بیشتری نیاز دارند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.