استفاده از کلاه گیس زنانه بلند مشکی در عربستان ممنوع اعلام شد

ظاهری 100% طبیعی و بافتی نرم دارد. 100% موی واقعی انسان است. این واقعیت که موی واقعی انسان است باعث می شود سبکی و انعطاف پذیری آن را احساس کنید.

کلاه گیس های مبتنی بر مونوفیلامنت برای هر مردی ایده آل است، اما به ویژه برای مردانی که ریزش مو دارند مفید است. در کلاه گیس‌های دست‌ساز، موها به‌طور عمودی و در همان جهتی که مو از پوست سر بیرون می‌آید، بیرون می‌آید.

این مدل کوتاه اثر بسیار سبک تر از سایر مدل های کلاه گیس ما شناخته شده است.

استفاده از کلاه گیس طبی برای چه کسانی مناسب است؟

برای افرادی که به دلیل سرطان، آلوپسی، شیمی درمانی یا سایر شرایط پزشکی موهای خود را از دست داده اند مناسب است. اگر به هر دلیلی موهای خود را از دست دادید، نگران نباشید!

کلاه گیس زنانه بلند مشکی
به عنوان کلاه گیس S-Well، ما همچنان به شما در مورد مدل های کلاه گیس پزشکی Pixie Man که از سال 1999 برای افرادی که مشکل مو دارند در خارج از کشور تولید کرده ایم، کمک می کنیم.

چرا کلاه گیس مونوفیلامنت؟
موهایی که یکی یکی روی تور سوئدی گره خورده است صد در صد دست ساز بوده و از هر جهت قابل جدا شدن است. از آنجایی که زیر ساخت کلاه گیس های طبی از جنس تور است، مانع از جریان هوا نمی شود، بنابراین تعریق کمتر از حد ممکن است.

اگر هر یک از محصولات کلاه گیس پزشکی ما را که خریداری کرده اید به درستی استفاده کنید، هیچ کس متوجه نمی شود که شما از موهای مصنوعی استفاده می کنید.

در صورت لزوم، می توانید گیره هایی را به داخل کلاه گیس اضافه کنید تا در صورت کشیدن موهای شما از سر خوردن یا کندن آن جلوگیری کنید. افرادی که موهای کاملی ندارند می توانند با استفاده از نوارهای دو طرفه طبی کلاه گیس را تعمیر کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.