کشف پالتو زنانه ترکیه ای با قدمت 500 ساله در مقبره پادشاه عثمانی

وقتی دما کاهش می‌یابد، همه چیز به این بستگی دارد که خوب بپیچید، چه در حال پیاده‌روی در جنگل یا منتظر اتوبوس باشید. اما چگونه می توان پالتو زمستانی مناسب را پیدا کرد و آیا کلاه باید پشمی باشد؟

در این راهنما، ما به شما کمک می کنیم تا آنچه را که برای گرم نگه داشتن تمام زمستان نیاز دارید، پیدا کنید.

پالتو زنانه ترکیه ای سنگ پادشاهی در کمد لباس زمستانی Evrenker است و بدون یک پالتو گرم از این نوع، زمستان می تواند به سرعت طولانی تر و شدیدتر از حد لازم به نظر برسد.

بدیهی است که باید گرم باشد و وقتی نوبت به گرم نگه داشتن در سرما می رسد، سوهتی بیشتری دارید. یک انتخاب واضح این است که یک پالتو خط دار را انتخاب کنید.

پالتو زنانه ترکیه ای

می توان آن را با الیاف یا ته چین کرد. هر دو بخش مزایا و معایبی دارند. اساساً همان عملکرد را دارد، یعنی نگه داشتن هوای گرمی که بدن تولید می کند. این توانایی یک پالتو برای نگه داشتن هوای گرم است که باعث گرم شدن آن می شود.

کاپشن‌های پایین گرم هستند و زمانی که دما پایین‌تر است، ضروری هستند.

مزیت داون این است که در مقایسه با گرمایی که می تواند در خود نگه دارد، بسیار تراکم پذیر است. این به این معنی است که پالتو پایین یک چیز بدیهی است که در کوله پشتی شما وجود دارد، زیرا فضای زیادی را اشغال نمی کند و همچنین بسیار سبک است.

همچنین دارای ویژگی خاصی است که به طور طبیعی تنظیم کننده دما است، بنابراین دارای “ترموستات داخلی” است.

عیب داون این است که بسیار حساس است، مخصوصاً به آب، چربی و کثیفی. اگر به دلیل خیس شدن یا کثیف شدن بسیار زیاد، خطر بال زدن به پایین را تهدید می کند.

باران، عرق و یا کثیفی بدن. شستن پالتو نیز یک فرآیند کاملاً ساده نیست، نیاز به زمان و ملایمت دارد. خوشبختانه ما راهنمای نحوه شستن پالتو خود را تهیه کرده ایم تا کمی قابل کنترل تر شود.

پالتو های فایبر همانطور که از نامشان پیداست با الیاف روکش شده اند. به طور معمول، این یک الیاف مصنوعی است که تا حد امکان شبیه به پایین است، اما بدون پر کردن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.