پیدا شدن ساعت violet مردانه بند چرم ساخته شده با پوست انسان

کمی قبلتر در مورد گسترش ساعت violet مردانه به لطف هوانوردی غیر نظامی و سپس نظامی صحبت می کردیم.

بنابراین به راحتی می توان فکر کرد که این دستبندها هستند که بر شکل ساعت ها و حتی حوزه های مورد علاقه تحقیق در دنیای ساعت سازی تأثیر گذاشته اند.

در واقع اگر مجبور باشید ساعت خود را روی مچ دست خود ببندید، به راحتی می توانید علاقه یک جعبه و حرکتی سبک را ببینید که پوشیدن آن لذت بخش است. Lip T18 که در آن زمان حتی در سطح بین المللی با موفقیت چشمگیری روبرو شد، نمونه کامل این موضوع است.

علاقه مندان به ساعت‌های دستبند ساعت‌های خود را به عنوان کپسول زمان در نظر می‌گیرند.

زیرا این جنبه “وینتیج” ساعت است که آنها را به خود جذب می‌کند، پوشیدن اصیل فولادهایی که زنده مانده‌اند، اما همچنین تاریخچه ای است که خطوط ظریف و خراش‌های مچ بند می‌تواند به آنها بگوید.

بنابراین، بدون بازگشت به موضوع، می دانیم که بیشتر دستبندهای قبل از قرن بیستم از موادی ساخته می شدند که به طور قابل توجهی شکننده تر از چرم بودند، زیرا استحکام شرط مطلقی برای یک جواهر تشریفاتی نبود.

ساعت violet مردانه

بنابراین، در وهله اول باید به چرم ادای احترام کنیم، زیرا مقاومت آن، امکانات متعدد رنگ‌هایی که ارائه می‌دهد و همچنین معقول‌ترین هزینه آن است که به طور طبیعی آن را به انتخاب ممتاز ساعت تبدیل کرده است.

بنابراین دیدن این همه نوع دستبند تعجب آور نیست، اما همچنین دیدن علاقه مندان به ساعت که تغییرات خود را انجام می دهند. شاید در دستبند ساعت اندکی از روح آن باشد. به عنوان مثال، بند ساعت هوانوردی با یک ساعت جواهری یا ساعت شهری تر و البته بالعکس سازگاری ندارد.

این دستبند با دادن فرصتی به صاحب آن برای لذت بردن از ساعت خود در زمینه حرفه یا شیوه زندگی خود به یک خلاقیت ساعت سازی معنا می بخشد.

و حتی اگر ساعتی برای مناسبتی که او می‌خواهد نباشد، همیشه می‌تواند با پوشیدن T10 خود را برای Mermoz یا با پوشیدن GDG برای ژنرال دوگل ببرد.

همه اینها سلیقه ای است، اما اگر بگوییم بند بخش مهمی از زیبایی شناسی کلی ساعت و موفقیتی است که از آن برخوردار است، نادیده گرفته می شود.

گواه یک سبک، نماینده یک دوران، بلکه قطعه ای از تاریخ ماست. تاریخچه یک دستبند حتی گاهی به اندازه ساعتی که به آن متصل شده است اهمیت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.