پارچه مبلی با کیفیت اعلا

طبق گفته Toussaint Derby، “بزرگترین مزیت چرم مصنوعی قیمت آن است… اما تمیز نگه داشتن آن نیز بسیار آسان است.” دربی توصیه می کند از یک پارچه زمان پخت لوبیا چیتی مرطوب برای از بین بردن لکه ها از پارچه استفاده کنید.

کارن روهر موافق است و می‌گوید که چرم مصنوعی «همچنین در برابر لکه و خراش مقاوم‌تر از چرم واقعی است».

معایب چرم مصنوعی
برای بسیاری، ظاهر و ظاهر لوکس چرم واقعی بخشی از جذابیت این ماده است. این افراد ممکن است به کیفیت های مقاوم در برابر لکه چرم مصنوعی علاقه ای نداشته باشند و ممکن است قیمت چرم واقعی را ارزش آن را داشته باشد.

Toussaint Derby می‌گوید که اعطای نمایندگی این ماده به اندازه چرم واقعی دوام نمی‌آورد و به مرور زمان می‌تواند ترک بخورد. دربی اضافه می کند که از آنجایی که این ماده طبیعی نیست، به اندازه چرم واقعی قابل تنفس نیست و به طور بالقوه در آب و هوای گرم نامناسب است.

کارن رور اضافه می‌کند که چرم مصنوعی ممکن است در طول زمان به اندازه چرم واقعی کهنه نشود و «برخی افراد متوجه می‌شوند که ممکن است کاملاً لیز باشد».

میکروفایبر با مقرون به صرفه بودن و پارچه مبلی جدید دوام خود، یک ماده روکش مبلمان محبوب برای مبل ها است. میکروفایبر به ویژه در میان خانواده ها محبوب است، زیرا در برابر لکه مقاوم است و به راحتی قابل تمیز کردن است.

مزایای میکروفیبر
به گفته کارن رور، “میکروفایبر در سال های اخیر به دلیل راحتی و توانایی آن در مقاومت در برابر لکه ها به طور فزاینده ای محبوب شده است”.

کارن بیلمن اضافه می کند که میکروفیبر قیمت روفرشی کشدار ترک ۱۲ متری رنگ خود را به خوبی حفظ می کند و جایگزینی عالی برای جیر است. بیلمن می‌گوید: «میکروفایبر یک انتخاب عالی است اگر بچه‌های جوان در اطراف خود یا شرکای نامرتب دارید».

  • منابع:
  1. A Guide To Choosing The Best Sofa Fabric, According To The Experts
  • تبلیغات:
  1. دستکش لاتکس انتخابی محبوب در مراکز صنعتی و پزشکی
  2. زعفران یک دارو بسیار شناخته شده است
  3. افزایش قیمت گوشت قرمز
  4. تامین کننده تابلو دکوراتیو سفالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.