پارچه رومبلی ایاز که حس اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد

حالا که از تنوعی که برای روکش مبل ها و صندلی های راحتی وجود دارد مطلع هستید، چرا این گزینه را در نظر نگیرید؟ خواه به این دلیل که میراث خانوادگی قدیمی دارید، مبلمان دست دوم عالی را پیدا کرده اید.

یا صندلی های راحتی شما با بقیه دکور شما مطابقت ندارد، روکش کردن مبلمان به شما کمک می کند تا تغییر قابل توجهی در هر اتاق ایجاد کنید.

پارچه رومبلی ایاز برای کسانی که به دنبال احساس لطافت و گرما در صندلی راحتی خود هستند بسیار مناسب است. به دلیل اینکه از ابریشم مصنوعی، پلی استر یا پنبه (یا مخلوطی از اینها) تشکیل شده است، از نظر کیفیت و قیمت پارچه ارزان تری است. در مورد مراقبت از آن توجه داشته باشید که اتوکشی نمی شود.

مخملی: همچنین به دلیل پارچه ای نرم و دلپذیر و به دنبال احساس گرما شناخته شده است. معمولاً به دنبال یک سبک پیچیده، ظریف و با کیفیت برای اتاق استفاده می شود. علاوه بر این، دارای طیف گسترده ای از رنگ است.

پارچه مبل

بوم: این یکی از قوی ترین و مقاوم ترین پارچه ها برای اثاثه یا لوازم داخلی است. این ماده سفت‌تر و ضخیم‌تر است، به خوبی در برابر گذشت زمان مقاومت می‌کند و می‌توان آن را شسته و اتو کرد، زیرا معمولاً از پنبه ساخته می‌شود.

ابریشم: ابریشم بدون شک یکی از گران ترین و ظریف ترین مواد برای اثاثه یا لوازم داخلی است. در لمس بسیار دلپذیر است اما همچنین بسیار شکننده است. بنابراین، از آنجایی که بسیار ظریف است، آسیب رساندن و خراب کردن آن بسیار آسان است.

اگر شما نیز به دنبال جایگزینی هستید تا جیب شما بیشتر آسیب نبیند، فقط باید با یک Upholsterer در timbrit تماس بگیرید. اثاثیه ای را که می خواهید روکش کنید به او نشان دهید تا هر سوالی داشته باشید به شما مشاوره خواهد داد. هنوز برنامه را ندارید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.