هودی بره ای دخترانه که با پوشیدن آن قند خون شما کنترل می شود

تولید کننده لباس آمریکایی Champion زمانی که قرار بود در دهه 1930 لباس گرم برای کارمندان انبار انجماد عمیق نیویورک تولید کند، به این موضوع فکر کرد. با این حال، قطعه خوب در آن زمان به دور از لقب هودی بود.
هودی بره ای دخترانه اولین بار در دهه 1970 راه خود را به فرهنگ پاپ پیدا کرد برای مثال زمانی که قهرمان فیلم “راکی” (با بازی سیلوستر استالونه) با یک هودی در فیلم کالتی به همین نام در فیلادلفیا دوید.

زمانی که دانشگاه‌های نخبه ایالات متحده هودی‌هایی با لوگوی خود منتشر کردند، و زمانی که صحنه‌های هیپ‌هاپ و موج سواری هودی را برای خود کشف کردند، این هودی افزایش محبوبیت بیشتری را تجربه کرد.

چه چیزی هودی را از ژاکت معمولی استایل خیابانی متمایز می کند؟

هودی بره ای دخترانه
هودی در مقایسه با پیراهن کش معمولی دو مزیت بزرگ دارد: البته از یک سو، هودی همنام که سر شما را در باد و هوا گرم نگه می‌دارد و همچنین در بین نوجوانان برای «پنهان شدن از دنیا» محبوب است.

سخن گفتن. مزیت دیگر بسته بندی فانی تمام قد است که در قسمت جلو دوخته شده است که در آن می توان دست ها را گرم کرد.
برخی از هودی ها زیپ هم دارند. این نوع به نام “زیپ” یا “هودی زیپ دار” را می توان به راحتی مانند یک ژاکت پوشیده و درآورد. ایده آل برای فعالیت های خارج از منزل در آب و هوای نامطمئن!
هودی: لباسی که تقریباً با همه چیز ست می شود؟ در زندگی روزمره، هودی را می‌توان تقریباً در هر مکان و در هر زمان به راحتی در خانه روی مبل، در کارهایی که در حال حرکت هستید یا در حین ورزش، پوشید.

بسته به محل کار، هودی های خنثی مخصوصاً زیبا را می توان حتی در محل کار پوشید به بهترین وجه با یک روسری و شلوار زیبا ترکیب می شود. هودی را فقط باید عصرها در خانه بگذارید: برای رستوران‌های مجلل، تئاتر یا جشن‌ها خیلی معمولی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.