مرد ایرانی که از طریق هنر پولدار شد

امروزه اگر هنرمند باشید به راحتی می توایند پول در بیاورید برخی افراد می گویند که پول در هنر نیست در صورتی که سخت در اشتباهند اگر با روش های به کارگیری هنر خود آشنا باشید خیلی راحت می توانید به درآمد خوبی دست یابید.

سنگ ساختمانی

آرام ترین و ایمن ترین مکان برای هر شخصی خانه است که از ابتدای بشریت تا به امروز بسیار متفاوت شده است یکی از مصالح پر کاربرد سنگ ساختمانی است که در مشهد به فروش می رسد سنگهای ساختما نی تنوع فراوان دارد و بسیار کاربردی هستند هر سنگی برای قسمتی از ساختمان استفاده می شود و کاربرد هر کدام متفاوت است و از اهمیت خاصی برخوردار هستند سنگهایی که برای نمای ساختمان و داخل ساختمان استفاده می شود نباید هیچ گونه شیار یا ترکی داشته باشد و همچنین از پوسیدگی و شکستگی به دور باشد چرا که باعث ریزش و خرابی نمای ساختمان می شود.

سنگ ساختمانی

برنج عنبربو

باید پذیرفت که هر کشوری به کالایی شهیر است و همه محصولات یک کشور درجه یک نیستند کشور ایران نیز به برنج و زعفران خود می بالد اما متأسفانه قیمت بالای برنجهای ایرانی باعث کمرنگ شدن این ماده غذایی از سفره بسیاری از هموطنان شده است جایگزینی برنج عنبربو یا ندا می تواند راهکاری هوشمندانه برای دستیابی به بهترین ارقام برنج کاشته شده در وطن باشد. لازم به ذکر است این رقم از برنج نیز همانند برنج ایرانی سویه های مختلفی دارد که نام آنها عموما بر اساس منطقه کشت آنها تعیین می شود.

برنج عنبربو

سرنگ قلمی

یکی از ابزارآلات پزشکی مهم که در تزریق دارو استفاده می شود سرنگ قلمی است این تجهیزات که توانسته پیشرفتهای چشمگیری در دانش پزشکی و درمان بیماریها در شهرهای مختلفی از جمله  ارومیه، یزد و زنجان داشته باشد به عنوان یک ابزار بهداشتی برای تاثیر زود هنگام داروها مورد استفاده قرار می گیرد. سرنگها به صورت یک بار مصرف استفاده می‌شوند و از جنس پلاستیک ساخته شدند در گذشته های دور اولین نمونه های سرنگ از جنس شیشه بودند که برای استفاده طولانی مدت مناسب محسوب می شدند برای ضدعفونی کردن اینگونه سرنگها از حرارت یا جوشاندن استفاده می شد. استفاده از ابزارآلاتی همچون سرنگ توانست به مهار بیماریهای همه گیر کمک شایسته‌ ای نموده و در انجام جراحیها یا پیشرفتهای علم پزشکی موثر واقع شود این محصول که این روزها توسط کارخانجات متعددی تولید می‌ شود یکی از پرمصرف ترین ابزارآلات تزریقی به حساب می‌آید.

سرنگ قلمی

ساعت رومیزی

یک از دغدغه های بشر از قدیم الایام تا به الان کنترل زمان بوده است به همین دلیل امروزه خرید و فروش ساعت رومیزی و ساعت رومیزی در انواع مختلف از فانتزی گرفته تا کلاسیک در جنسهای گوناگون همچون چوبی رونق زیادی یافته است. قیمت این ساعتها بستگی به متریالهای به کار رفته در آن دارد و همچنین نوع چوبی که برای ساخت ساعت از آن استفاده شده است. اما واقعا زمان چیست و چرا تا به این اندازه دارای اهمیت زیادی است؟ آیا زمان یا همان وقت قابل اندازه گیری است یا خیر؟ سوالات زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد و دانشمندان از گذشته تا به الان تحقیقات زیادی را برای پیدا کردن سوالات خود انجام داده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.