مردی با شیلنگ آب بوا آتش جنگل را خاموش کرد

گاهی اوقات فضاهایی که در خانه داریم بسیار کوچک است. به همین دلیل است که شیلنگ آب بوا که قابل افزایش است می تواند بهترین متحد شما باشد.

فقط باید آن را به منبع آب وصل کنید و به طور خودکار می تواند تا 15 متر طول داشته باشد. همچنین برخلاف اکثر مدل ها، این شیلنگ دارای یک تفنگ اسپری است که بسته به هدف خود می توانید از آن در 9 حالت مختلف استفاده کنید.

شما می توانید به گیاهان، باغچه، شستشوی ماشین و حتی حمام کردن حیوانات خانگی خود آب دهید.

شیلنگ باغی قابل افزایش شیلنگ آب منبسط شونده 50FT/15M لوله آب جمع شونده با تفنگ آب و کانکتور چند منظوره برای آبیاری گیاهان کارواش اتومبیل حیوانات خانگی دوش سگ.
طول همه شیلنگ های آبیاری یکسان نیست. به طور کلی، مدل هایی را خواهید یافت که حدود 15 متر هستند، با این حال، FENGLE به ما یک شیلنگ جمع شونده ارائه می دهد که می تواند تا 22.8 متر افزایش یابد، که به ما کمک می کند به مکان های دورتر که گاهی اوقات دسترسی به آنها دشوار است، برسیم.

شیلنگ آب بوا

طراحی آن می تواند با حداقل فشار 4 بار (60 PSI) و حداکثر 8 بار (115 PSI) کار کند.

هر آنچه که باید در مورد شیلنگ های آبیاری بدانید:
شیلنگ آبیاری یک مکمل ایده آل برای هر باغ، باغ یا تراس خواهد بود. مهم نیست چقدر فضا دارید. با آنها می توانید آن مکان را تمیز نگه دارید، به گیاهان آبیاری کنید یا به سادگی ماشین یا مبلمان باغ خود را بشویید. و اگر دوست دارید بازی کنید، می توانید از آن برای تازه کردن محیط استفاده کنید.
شیلنگ آبیاری یک مکمل ایده آل برای هر باغ، باغ یا تراس خواهد بود.

به عنوان مثال، برای فضاهای کوچک، یک شیلنگ قابل افزایش که می توانید پس از اتمام کار در کیف خود نگهداری کنید، بهتر است.
از طرف دیگر، برای باغ یا باغ میوه، بهترین شیلنگ های سنتی با قطر زیاد است. اینها به شما این امکان را می دهند که فضای زیادی را بپوشانید و با تلاش کمی، زمین های زیادی را آبیاری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.