فوم سقفی کرمان در آتش سوزی جان کودکی را نجات داد

جلوگیری از حرکت هوا به نوبه خود از ایجاد سدهای یخی جلوگیری می کند.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا فوم سقفی کرمان محصولی درجه یک است که صاحبان خانه انتخاب می کنند و این تصمیم معمولاً بر اساس مزایای مواد است.

اگر در تمام طول سال قبض های انرژی بالایی را تجربه می کنید زیرا خانه شما نمی تواند دمای ثابتی را حفظ کند، در این صورت آب بند هوا ایجاد شده توسط فوم اسپری می تواند کمک کند.

هنگامی که در سراسر خانه استفاده می شود، پوشش ساختمان را مهر و موم می کند، بنابراین هوا نمی تواند به خانه شما نشت کند و همچنین نمی تواند به بیرون نشت کند.

روز نصب، خدمه باید منطقه ای را که قرار است فوم پاشیده شود آماده کنند. نوع آماده سازی بستگی به محل استفاده از فوم دارد.

فوم سقفی کرمان

اگر تیرچه لبه زیرزمین پاشیده می‌شود و مواردی در آن پایین وجود دارد، خدمه مطمئن می‌شوند که اگر آن قطعات از قبل جابجا نشده‌اند، به مرکز اتاق منتقل شوند. به عنوان یک اقدام احتیاطی دیگر، آن اقلام نیز با پلاستیک پوشانده می شوند.

هنگامی که تمام کارهای آماده سازی انجام شد، خدمه یک شلنگ را به منطقه ای که قرار است عایق بندی شود – اتاق زیر شیروانی، فضای خزنده، تیرچه لبه در یک خانه موجود می رسانند.

دیوارهای بدون پوشش در ساخت و سازهای جدید و انبارهای قطب را می توان با عایق فوم و همچنین دیوارهای بلوک بتنی پاشید.

کامیون ها و تریلرها را خواهید دید و جادو واقعاً در اینجا اتفاق می افتد. با دکل های بزرگتر و سطح بالا، مخلوط کردن و پاشیدن فوم بد غیرممکن است. فن آوری داخل دکل تضمین می کند که فوم هر بار کاملاً مخلوط می شود و بدون توجه به دمای بیرونی که باشد، فوم دمای مناسبی دارد.

هنگامی که همه چیز اسپری شد، خدمه منطقه را تمیز می کنند تا دقیقاً مانند قبل از شروع کار به نظر برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.