شامپو کلیر سفید در مقبره ای در قبرستان خالدنبی کشف شد

بهترین شامپو برای پولک های شما شامپویی است که فاقد سولفات، پارابن و فتالات باشد و از زینک پیریتیون برای خواص ضد شوره آن استفاده کند.

شامپو کلیر سفید هم از همین ویژگی برخوردار است.

نه تنها می تواند از تکثیر مخمر مالاسزیا در پوست سر شما جلوگیری کند، بلکه می تواند سطح روی موجود در پوست سر را نیز افزایش دهد، که می تواند از درماتیت سبورئیک و خشکی پوست سر جلوگیری کند.

پیدا کردن یک شامپو ضد شوره عالی که قدرت یک ماده فعال ثابت شده را با مواد طبیعی مانند پروبیوتیک ها، بلغور جو دوسر کلوئیدی و روغن های ضروری ترکیب کند، اولین قدم برای داشتن پوست سر بدون پوسته و موهای سالم تر است.

همچنین مهم است که به طور کلی روش آرایش و مراقبت از مو را در نظر داشته باشید. شکستگی و خشکی می تواند ناشی از استفاده از اتوهای صاف و سایر ابزارهای حرارتی و همچنین درمان های انجام شده در خانه یا آرایشگاه باشد.

برای اینکه مطمئن شوید موهایتان احساس تازگی می‌کند، برنامه‌ای بسازید که پوست سرتان را هیدراته و تغذیه کند.

شامپو

شامپوهایی که بیش از حد پوست سر شما را خشک می کنند، منجر به تجمع محصولات مو می شوند، یا منافذ شما را مسدود می کنند، در نهایت می توانند تعادل طبیعی روغن های موجود در مو و پوست سر را از بین ببرند.

این فقط باعث تشدید تحریک می شود، قارچ های ناسالم پوست سر را تغذیه می کند و باعث پوسته پوسته شدن بیشتر می شود.

اگر به دنبال بررسی یک شامپوی جدید برای شوره سر هستید که می تواند به جلوگیری از خارش پوست سر، تحریک، و جلوگیری از پوسته پوسته کمک کند، احتمالاً از خود می پرسید که چرا این صنعت در گذشته گیر کرده است.

از بسته‌بندی محصول گرفته تا بوی دارویی، شامپوهای شوره سر سرسختانه برای نسل‌ها از تکامل خودداری کرده‌اند.

مشتری متفاوت است. ما اولین برندی هستیم که برای مراقبت از پوست سر و شوره سر افزایش یافته است و محصولاتی را ایجاد می کنیم که واقعاً کار می کنند – و شما به طور جدی دوست دارید از آنها استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.