سنگ نما ارزان اصفهان دلیل جدایی دو زوج میانسال در شیراز شد

به منظور جلوگیری از ایجاد پل های حرارتی، توری آویزان به صورت حرارتی از پوشش خام ساختمان با عناصر پلاستیکی جدا می شود. در غیر این صورت، ظرفیت عایق دیوار بیرونی می تواند تا 50 درصد کاهش یابد.

سنگ نما ارزان اصفهان دارای تهویه عقب تعدادی مزیت برای نوسازی ساختمان دارند: معمولاً می توان ساختمان را بدون هیچ مشکلی بر روی سنگ تراشی موجود نصب کرد. گاهی اوقات حتی فضایی برای سیستم های حفاظتی اضافی در برابر آفتاب یا تاسیسات خدمات ساختمانی وجود دارد.

اگر قرار باشد تهویه کنترل شده بعداً نصب شود، شفت های تهویه را می توان در یک سنگ نمای تهویه عقب ادغام کرد. این امر بهسازی انرژی ساختمان های قدیمی را که فضا محدود است امکان پذیر می کند.

چوب نه تنها به عنوان یک مصالح ساختمانی تجدیدپذیر برای عناصر باربر، بلکه برای پوشش سنگ نما نیز مناسب است. ساختار آنها را می توان به روش های مختلف با چوب، تخته های چوبی یا زونا چوبی تعیین کرد.

 

از نظر ساختاری، چنین سنگ نماهایی به پوسته باربر متصل می شوند – به نوبه خود عناصر قاب چوبی یا سنگ تراشی جامد. با سنگ نماهای چوبی، تغییر رنگ در طول زمان و به دلیل تأثیرات آب و هوا قابل انتظار است. رویکردهای مختلف می تواند به بهینه سازی زیبایی و دوام کمک کند

حفاظت از چوب اغلب با استفاده از عوامل شیمیایی برابر است. با این حال، درمان با لعاب، لاک یا رنگ روغن یک فرآیند مدرن است که ساخت چوب سنتی برای قرن ها قادر به انجام آن بوده است.

نمای چوبی را معمولاً می توان به همان خوبی با یک سایبان کنسولی در برابر آب و هوا محافظت کرد. دانش صنعتگر در مورد اینکه کدام چوب باید چگونه و در کجای خانه استفاده شود هنوز هم می تواند استفاده شود.

این با کیفیت مصالح ساختمانی شروع می شود که می تواند از طریق ذخیره سازی و خشک کردن بیشتر بهبود یابد. چوب‌هایی که به آرامی رشد می‌کنند و حلقه‌های رشد آن به‌طور متراکم بسته‌بندی شده‌اند (“پنج سال”) به‌ویژه بادوام و سخت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.