سفارش اسباب بازی پلاستیکی با قابلیت خاص توسط بازیگر معروف برای فرزندش

اسباب بازی پلاستیکی یا چوبی؟ آیا بوم اسباب بازی چوبی وجود دارد؟ این یک مد است؟ آیا حالت دادن است؟ پشت همه اینها چیست؟ و چه چیزی مهمتر است: چگونه بر فرزندان ما تأثیر می گذارد یا به نفع آنهاست؟

مطمئناً شما هم با من موافق هستید که مدتی است که اسباب بازی های چوبی در روزگار ما قدم های خود را باز کرده اند. عکس‌های اینستاگرام مملو از تصاویر گرانبهایی از کودکانی است که با طاق‌های پاستلی رنگ، برخی سازه‌های چوبی حکاکی شده… و مکعب‌های پلاستیکی و رنگارنگ در حال جابجایی هستند.

چرا این اتفاق افتاده است؟ آیا اسباب بازی های چوبی مد هستند؟

کاملاً بله، اگرچه می خواهم توضیح دهم که اسباب بازی های چوبی مد نیستند، بلکه مد هستند.

در طول زندگی ما، اسباب‌بازی‌ها از چوب ساخته شده‌اند، فقط باید به دنبال عکس‌های والدین و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایمان بگردیم تا متوجه شویم که اسباب‌بازی‌های آن‌ها از مواد نجیب ساخته شده‌اند. بنابراین، آیا همه چیز به این برمی‌گردد که مدها چرخه‌ای هستند و به سادگی بازگشته‌اند.

اسباب بازی پلاستیکی

من معتقدم که “بازگشت” اسباب بازی های چوبی به چندین عامل مربوط می شود، از جمله این که والدین روز به روز اطلاعات بیشتری در دستان ما دارند و مهمتر از همه، ما شروع به این سوال می کنیم که چرا چیزهای بیشتر، به آنچه همیشه داشته ایم راضی نمی شویم.

دیده می شود و ما به دنبال بهترین ها برای فرزندانمان هستیم. در این مرحله، مطمئناً برخی از شما فکر می کنید: و چرا اسباب بازی های چوبی بهتر از پلاستیکی هستند؟

و خوشحالم که اینطور فکر می‌کنید، زیرا واقعاً، هر کسی که اسباب‌بازی چوبی می‌خرد باید این را بداند، همانطور که هر کسی که پلاستیک می‌خرد نیز باید این را بداند. و همچنین داستان ها، نقاشی هایی که از تلویزیون تماشا می شود، آهنگ هایی که گوش می دهیم و غیره.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.