ست حوله فخر ایران به شاگردان ممتاز مدرسه ای در تهران هدیه داده شد

حوله های ساحلی به دلیل استفاده کم باید پس از استفاده و قرار گرفتن در معرض آفتاب شسته شوند و با تهویه خشک شوند و در نتیجه نرمی آن ها تضمین شود. در این دسته می توانید سایزها و سبک های دیگری مانند حوله گرد با قطر 150 سانتی متر را بیابید.

ست حوله فخر ایران برای افرادی طراحی شده است که دوست دارند برای مدت طولانی در حوله بمانند و در عین حال می خواهند احساس راحتی و راحتی در انجام سایر فعالیت های خانگی یا شخصی داشته باشند.

لباس های ما یک سایز هستند، اندازه لباس مردانه 107 سانتی متر X 54 سانتی متر از شانه تا شانه و لباس زنانه 92 سانتی متر طول X 42 سانتی متر از شانه تا شانه است.

به دلیل استفاده کم، توصیه می شود در صورتی که لباس شخصی است، هر دو هفته یکبار شسته شود، اما اگر در مراکز عمومی مانند هتل ها و آبگرم ها هستید، شستشو باید روزانه باشد تا بهداشت و رعایت بهداشت فردی را رعایت کند. از آن استفاده می کند.

ست حوله فخر ایران

Fatelares با هدف ترویج عادات سالم و فعالیت بدنی محصولی ویژه را برای دوستداران ورزش ایجاد کرد، این حوله برای رفع عرق در حین ورزش و تمیز کردن ماشین ها در هنگام استفاده بسیار مناسب است، این حوله ها دارای ابعاد 40×70 سانتی متر می باشد.

350 گرم، توصیه می شود این حوله ها را بلافاصله پس از خروج از باشگاه بشویید تا از بوی بدی که عرق روی لباس ایجاد می کند، جلوگیری شود.

حوله بدنسازی: فیبر طبیعی آن به این معنی است که هیچ باقیمانده ای بر روی سطوح در حال تمیز کردن، مایع یا گرد و غبار باقی نمی ماند. آنها همچنین مکملی برای تزئین آشپزخانه ما هستند.

توصیه می کنیم تمیزکننده های آشپزخانه را هر هفته عوض کنید و با آب سرد فراوان بشویید. اندازه استاندارد 30×50 سانتی متر یا 40×70 سانتی متر است.

این محصول برای تمیز کردن خانه با اجتناب از آب اضافی در حمام و ارائه راحتی بیشتر هنگام خشک کردن پاها در انتهای حمام استفاده می شود.

این محصول دارای ابعاد 50×80 سانتی متر می باشد. به عنوان یک اقدام بهداشتی، این حوله ها باید دو بار در هفته شسته شوند تا از بوی بد ناشی از رطوبت جلوگیری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.