زنی با چاقو میوه خوری استیل مرغ همسایه را کشت

ما قصد داریم به شما کمک کنیم تشخیص دهید از چه چاقو میوه خوری استیل باید برای هر سبزی استفاده کنید و با نکات زیر همه شما را به یک متخصص @ Masterchef تبدیل می کنیم.

1- چرا برای بریدن سبزیجات چاقوی مناسب انتخاب کنیم؟

هر چاقو وظیفه خود را دارد. برای به دست آوردن کارایی و سرعت در هنگام برش، روشن بودن این مفهوم بسیار مهم است و مهمتر از همه اینکه با محصول بدرفتاری نشود و از کیفیت کاسته نشود.

به عنوان مثال، در مورد گوجه فرنگی، استفاده از آن با چاقوهای دندانه دار و نه صاف توصیه می شود، زیرا چاقوی صاف به تدریج لبه خود را از دست می دهد و در نهایت گوجه را بیشتر از بریدن آن “له می کنیم”.

چاقو میوه خوری استیل

2- چگونه یک چاقوی خوب برای سبزیجات و میوه انتخاب کنیم؟ برای سهولت در انتخاب شما، آن را در 3 گروه بزرگ خلاصه می کنیم:

چاقو سبزیجات سرامیکی. بهترین گزینه است. آنها برای لبه خود بهترین هستند زیرا به راحتی از الیاف سبزیجات عبور می کنند.

همانطور که در مورد گوجه فرنگی اشاره کردیم، چاقوهای ساخته شده از مواد دیگر چنین لبه بهینه ای پیدا نمی کنند و کاری که انجام می دهند این است که الیاف را با له کردن و بریدن نکردن آنها می شکنند، بنابراین سبزی خیلی زودتر اکسید می شود.

سرامیک علاوه بر وزن و ارگونومی، یک ماده پذیرنده است (ما یاد گرفتیم که کلمه را بار سوم یا چهارم تلفظ کنیم، نگران نباشید)، یعنی بو را حفظ نمی کند و تمیز کردن آن بسیار راحت تر است.

چاقوهای گیاهی استیل ضد زنگ. اگر چاقوهای سرامیکی به دلیل ظرافت، قیمت یا زیبایی ظاهری مورد علاقه شما نیستند. مستقیم به فولاد ضد زنگ بروید. آنها رایج ترین هستند و غیر معمول نیست، زیرا مقاومت و سختی تیغه آن را پشتیبانی می کند.

این چاقوها با نقص از دست دادن لبه بازی می کنند، که این کار را با سرعت بیشتری انجام می دهد، بنابراین ما همیشه باید یک تیز کن در کنار خود داشته باشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.