ریختن کف مواد شوینده کارواش نانو برو روی بدن کارگر باعث مرگ او شد

کرامر در پایان می‌گوید: «تمام مواد شوینده کارواش نانو باید فقط در ظروف اصلی خود با برچسب‌گذاری مناسب نگهداری شوند. از استفاده از ظروف ثانویه، سطل، بطری یا موارد مشابه برای نگهداری یا حمل و نقل مقادیر کم مواد شیمیایی خودداری کنید. SDS ها باید به راحتی در دسترس باشند – نه در یک دفتر قفل شده – و به روز نگه داشته شوند.

همانطور که صنعت مراقبت از خودرو توسعه یافت، هر مرحله از کارواش معمولی بهبود یافت و بالغ شد.

در طول سال‌ها، سایت‌ها ارتقا یافتند زیرا اپراتورها از پیشرفت‌های کارواش مطلع می‌شدند و تامین‌کنندگان صنعت نتایج و سودآوری را با تحقیق و توسعه برای پیشنهادات جدید افزایش دادند. یکی از ضروریات در شستشوی معمولی که توسعه و بلوغ گسترده ای را تجربه کرده است، شیمی است.

انتخاب صابون “یک اندازه مناسب” از روزهای اولیه شستشوی تونل مدت هاست که از بین رفته است. صاحبان کارواش باهوش مدت‌هاست که درک کرده‌اند که شیمی کارواش بسیار فراتر از حباب‌ها، رایحه‌ها و رنگ‌های روشن است. جدیدترین نسل شیمی کارواشینگ به طور علمی برای تمیز کردن سریع، ایمن و کامل سطوح طراحی شده است.

مواد شوینده

علاوه بر این، صابون های کارواش و سایر مواد شیمیایی اکنون فرموله شده اند تا به راحتی از انواع وسایل نقلیه در تونل ها و خلیج ها شسته شوند.

مالکانی که از علم پشت صابون‌های کارواش مدرن مطلع هستند، می‌دانند که انتخاب مواد شیمیایی مؤثر و اطمینان از تیتراسیون مناسب می‌تواند نتایج شستشو را ارتقا دهد و در عین حال صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه ایجاد کند.

فرمولاسیون شیمی جدید

به گفته اندرو لاندا، مدیر تحقیق و توسعه Zep Vehicle Care، برای یک شرکت شیمیایی، اولین گام در توسعه یک فرمول جدید، شناسایی نیازهای برآورده نشده مشتری است.

شرکتی که لاندا در آن کار می کند دارای تیمی است که برای شناسایی نقاط درد مشتری و سپس همکاری با دانشمندان برای ایجاد راه حل های ممکن آموزش دیده اند.

هنگامی که دانشمندان راه حلی را ایجاد کردند که در محیط آزمایشگاهی به خوبی کار کند، آن محصول را در کارواش های منتخب در سراسر کشور آزمایش خواهند کرد.

این آزمایش مهم است زیرا تضمین می کند که محصول با استانداردهای عملکرد مطابقت دارد و در شرایط مختلف آب و هوا و خاک پایدار است.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.