دفتر حساب روزانه که خودش می تواند حساب های شما را منظم کند

دفتر حساب روزانه در طول تاریخ نقش مهمی در فرآیند یاددهی و یادگیری و حتی در فعالیت های روزمره داشته است. در قرن بیستم، نوت‌بوک‌ها به‌عنوان یک جایگزین ادغام‌کننده تحمیل‌شده توسط مکتب جدید ظاهر می‌شوند که از آنها استفاده می‌شود:

برای روانشناسی شناختی، دفتر حساب روزانه به عنوان رکوردی از مهارت های تفکر عمل می کند “کلمات ابزار دقیقی هستند، آنها دسته بندی هایی را ایجاد می کنند که با آن می توان فکر کرد.

از نظر گویرتز، «آنچه که دفترچه‌ها را به مرکز علاقه تبدیل می‌کند این است که آن‌ها آنچه را که ضبط شده است حفظ می‌کنند و فضایی برای تعامل معلم و دانش‌آموز و به‌ویژه، یک پشتیبان فیزیکی برای نوشتن است».

برای سایر نویسندگان، آنها از دفتر حساب روزانه کلاس به عنوان دفترچه ای یاد می کنند که خاطرات را حفظ می کند و از طریق وظایف (تحلیل قبلی که معلمان به دانش آموزان خود محول می کنند، می توان چارچوب نظری مورد استفاده معلم، روش تدریس آنها، سطح دانش آموزان را شناخت.

تلاشی که بتواند معرف دانش آموز باشد، خطاها و امکانات خودارزیابی را از طریق آن تصحیح کند.

دفتر حساب روزانه

استفاده از دفترچه یادداشت در تمرین آموزشی ما عمدی، فشرده، سیستماتیک و برنامه ریزی شده است، جایی که تمرین آن به طور برجسته علمی- علمی و یک واحد مرجع است که جنبه های مختلف یاددهی-یادگیری را به حساب می آورد.

در حال حاضر این یک ابزار مفید در طول توسعه کلاس است که در آن به ما امکان می دهد پیشرفت دانش آموزان را متوجه شویم که در آن می توانیم اشتباهات املایی، فعالیت های مکرر، وظایف ناقص را تشخیص دهیم، از طریق استفاده از آن می توانیم مراحل مختلف حرکت را تجسم کنیم.

توسعه، مانند نوشتن و املا که در آن دانش آموز کار شخصی خود را مستند می کند.

این خود یک ابزار کنترل کلاس است، در آن می‌توانید فرآیندهای شناختی و رویه‌ای را مشاهده کنید، زیرا دانش‌آموزان هنگام حل تمرین‌های نوشتاری بر آنچه می‌آموزند برای تجسم تمرکز می‌کنند. نوت‌بوک‌ها یک دفتر حساب روزانه واقعی هستند که در فرآیندهای فراشناختی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در منطقه من این امکان را به من می دهد تا بیان، خلاقیت، مهارت ها، توانایی ها، زیبایی شناسی و شناخت و تمرین راهنماها را با استفاده از توصیه های برخی از تکنیک ها مشاهده کنم.

به همین ترتیب، توسعه تفکر که در آن من پیشرفت مستمر دانش آموزانم را در فعالیت های انجام شده در کلاس پیگیری یا کنترل می کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.