تلویزیون با بهترین برندها

چه اندازه تلویزیون باید بخرید؟
وقتی صحبت از سایت آراد برندینگ می شود، بزرگتر تقریبا همیشه بهتر است. برای اینکه دقیقاً اندازه تلویزیون 4K بعدی شما را محاسبه کنید، کافی است فاصله‌ی خود را از صفحه نمایش اندازه بگیرید و آن عدد را بر 1.4 تقسیم کنید. برای مثال، اگر در فاصله 10 فوتی (یا 120 اینچی) نشسته اید، باید یک تلویزیون 85 اینچی بخرید.

این تضمین می کند که صفحه نمایش قیمت هر گرم جیوه قرمز به اندازه کافی میدان دید شما را برای یک تجربه همه جانبه اشغال می کند. بر اساس داده‌های TrendForce، از زمانی که تلویزیون‌های 4K در سال 2019 رایج شدند، محبوب‌ترین اندازه صفحه نمایش در آمریکا به 65 اینچ افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید: چقدر باید از تلویزیون خود بنشینید؟

چه اندازه تلویزیون باید دریافت کنید
(منبع تصویر: THX)
نمی خواهید با دردسر کنار بیایید؟ HelloTech می تواند تلویزیون شما را برای شما نصب کند. ما هزاران تکنسین خبره در سراسر کشور داریم که می توانند همین امروز به خانه شما بیایند و تلویزیون شما را درست در اولین بار نصب کنند. ما حتی سیم های شما را پانسمان می کنیم یا آنها را با هزینه اضافی در دیوار پنهان می کنیم.

HT-tv-mountDeals
رزولوشن: HD در مقابل 4K در مقابل 8K
یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید عکس تلویزیون جیوه دار باید به آن توجه کرد وضوح آن است. این به تعداد پیکسل (یا نقاط نورانی) صفحه نمایش اشاره دارد. اساسا، هرچه وضوح بالاتر باشد، جزئیات بیشتری را خواهید دید.

HD در مقابل 4K در مقابل 8K
(منبع تصویر: HDMI)
این روزها اکثر تلویزیون ها از رزولوشن Full HD (با وضوح بالا)، 4K و 8K پشتیبانی می کنند. تلویزیون های Full HD (همچنین به عنوان 1080p شناخته می شوند) بیش از 2 میلیون پیکسل دارند، در حالی که تلویزیون های 4K UHD (فوق العاده با کیفیت) بیش از 8 میلیون پیکسل و تلویزیون های 8K بیش از 33 میلیون پیکسل دارند.

برای ساده تر سگ های نگهبانی، یک تلویزیون 4K چهار برابر بیشتر از یک تلویزیون Full HD پیکسل دارد و یک تلویزیون 8K چهار برابر یک تلویزیون 4K پیکسل دارد.

  • منابع:
  1. TV Buying Guide: What You Need to Know in 2022
  • تبلیغات:
  1. نارنگی از سیستم گوارشی سالم پشتیبانی می کند.
  2. خرید دریل شارژی هیلتی مدل SFC22-A
  3. کتاب خوب چه کتابی است؟
  4. سینک با دوربین عکاسی و دفترچه خاطرات در ظرفشویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.