استفاده از کفش دخترانه برای مدرسه در یک دبستان پسرانه اجباری شد

چالشی که برای علم و صنعت کفش  وجود دارد این “سه گانه” برای بهینه سازی عملکردهای اصلی یک کفش با توجه به فعالیت ورزشی و ویژگی های ترجیحی آن است.

کفش دخترانه برای مدرسه هم یکی از انواع کفش های ورزشی یا راحتی است.

توضیحات زیر در مورد ساختار یک کفش دویدن به مهم ترین اجزای یک کفش دویدن (معمولی) محدود می شود. این از دو جزء اصلی تشکیل شده است: قسمت بالایی (بالا) و واحد پایینی (پایین کفش) که از زیره میانی (کفی میانی) و زیره (زیره) تشکیل شده است.

قسمت بالایی که به نوبه خود می تواند به قسمت بالایی (بالا بیرونی) و قسمت بالایی (بالای داخلی) و همچنین درپوش پنجه و عقب (کلاه پاشنه یا کلاهک پا) (شکل 2) تقسیم شود، پوشش را در بر می گیرد، محافظت می کند و هدایت می کند.

کفش دخترانه برای مدرسه

پا در حین حرکت غلتشی 32. قسمت بالایی (شامل دمپ، ربع و زبانه) اغلب از مواد 3 لایه قابل تنفس یا قابل نفوذ هوا ساخته شده است («ساخت ساندویچی»). لایه بالایی از پارچه های بافته شده، بافتنی یا تار بافته شده است و برای استحکام (خواص فیزیکی) و ظاهر مربوطه (ساختار شبکه) استفاده می شود.

از فوم برای لایه میانی استفاده می‌شود که نواحی در معرض دید (مانند ناحیه پاشنه) را بالشتک می‌کند و بنابراین به افزایش راحتی پوشیدن کمک می‌کند. لایه زیرین شامل یک پارچه بافتنی است که مشخصه آن یک بخیه انعطاف پذیر (charmeuse) است.

این پارچه بافتنی چین و چروک را کاهش می دهد و به بهبود بهداشت کفش کمک می کند. این باعث راحتی پوشیدن می شود. هر سه لایه توسط فرآیند لمینیت شعله ای به یکدیگر متصل می شوند.

بسته به عملکرد و طرح، از مواد دیگری نیز برای مناطق در معرض دید (چرم، مصنوعی، پارچه، لاستیک، الاستومرها) استفاده می شود. شمارنده پاشنه از نظر شکل و ساختار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

زیرا تا حد زیادی مسئول تناسب و نگه داشتن پاشنه در کفش دویدن و همچنین تثبیت در حین و پس از تماس با زمین است. در بیشتر موارد، از یک پلاستیک سخت تشکیل شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.