استفاده از کاشی سرامیک خلازیر در کشورهای عربی ممنوع اعلام شد

من می خواهم در مورد انتخاب رنگ و بافت کاشی سرامیک خلازیر توصیه هایی داشته باشم. راه حل های رنگی نادرست می توانند واکنشی غیرقابل پیش بینی و آزاردهنده ایجاد کنند.

بنابراین، به عنوان مثال، اگر یک آپارتمان کوچک با اتاق های کوچک دارید، بهتر است رنگ های روشن را انتخاب کنید: آنها می توانند به صورت بصری فضا را بزرگ کنند. در عین حال، سطوح یکسانی که در زوایای قائم به یکدیگر قرار دارند، متفاوت درک می شوند.

دستیابی به رنگ دقیقاً مشابه دیوارها و سقف ها، حتی اگر با موادی از همان دسته به پایان برسد، عملاً غیرممکن است. هنگامی که پوشش با لامپ های رنگی روشن می شود، تغییرات مهم تری مشاهده می شود.

بنابراین، لعاب آبی هنگامی که توسط نور رشته ای زرد روشن می شود سبز به نظر می رسد. در نهایت، عامل مهمی که یک اثر بصری ایجاد می کند، ضریب انعکاس لعاب است. می توانید در مورد آن از فروشنده بپرسید.

اگر انعکاس نامطلوب است، بهتر است از کاشی های سرامیکی با لعاب به اصطلاح “مات” استفاده کنید. همچنین باید به خاطر داشت که هر گونه آلودگی در سطوح تیره و دانه دار یا رنگی کمتر قابل مشاهده است.

کاشی سرامیک خلازیر

اما روی کاشی های براق  به خصوص مشکی خراش ها و براده های کوچک بیشتر چشمگیر است. بنابراین هنگام انتخاب رنگ و بافت، توصیه می شود نه تنها با ترجیحات شخصی، بلکه با دانش قوانین ادراک بصری نیز هدایت شوید.

هنگام خرید، باید به پارامترهایی مانند تن و کالیبر کاشی نیز توجه کنید. واقعیت این است که لحن ممکن است با رنگ اعلام شده متفاوت باشد و کالیبر اندازه واقعی کاشی  از اندازه اسمی (در مواردی که کاشی های تک پخت با پایه بسیار متراکم هستند) متفاوت باشد.

در چنین مواردی، کاشی ها به طور خاص مرتب می شوند و فقط باید علائم مربوطه را روی بسته بندی به دقت بررسی کنید.

یک رویکرد شایسته کاملاً ضروری است – هم هنگام انتخاب ویژگی های فنی لازم کاشی و هم هنگام فکر کردن به طرح رنگ. این به خریدار دقیق کمک می کند تا از اشتباهات جلوگیری کند و همچنین با حداقل هزینه و تلاش، یک پوشش کاشی زیبا و بادوام به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.