استفاده از لباس ژیمناستیک زنانه با جنس نانو ممنوع اعلام شد

برای لباس ژیمناستیک زنانه پارچه‌هایی هستند که رطوبت را بهتر جذب می‌کنند، که مانع از چکیدن عرق در همه جا می‌شوند، همچنین قابلیت تنفس بیشتری دارند و به این معنی که هنگام تمرین احساس گرما نمی‌کنید.

جنس پارچه همچنین می‌تواند از ایجاد قارچ روی لباس‌های شما و انتشار آن به پوست جلوگیری کند، که می‌تواند منافذ را مسدود کند و باعث ایجاد آکنه در پشت و جاهای دیگر شود.

لباس‌های باشگاه باید از داخل و خارج و ترجیحاً با دست و بدون استفاده از آب خیلی داغ شسته شوند که همگی می‌توانند به لباس‌ها آسیب بزنند و باعث چروک شدن یا از بین رفتن شکل آن‌ها شوند.

شستن از داخل به از بین بردن بهتر عرق و بو کمک می کند و اجازه دهید لباس ها در هوا خشک شوند به جای خشک کردن از چروک شدن آنها جلوگیری می کند.

لباس ژیمناستیک زنانه

نه، این ترفندی نیست که شما را مجبور به خرید چیزهای بیشتری کند، لباس ورزشی وجود دارد که برای ورزش است و دیگری که فقط برای راحتی در خانه است، زیرا مواد، برش ها و انواع لباس ها می توانند به شما کمک کنند سریعتر بدوید، تمرین کنید. راحت تر باشد و از گرفتار شدن در تجهیزات خودداری کنید.

و این در مورد کفش‌های کتانی نیز صدق می‌کند، تمرین با دمپایی یا کفش‌های بدون تکیه‌گاه فقط باعث می‌شود پاهای شما آسیب ببینند و در نهایت آسیب ببینند.

کفش‌های تنیس که برای تمرین استفاده می‌کنید عمری دارند، این به این دلیل است که استفاده مداوم آن‌ها را فرسوده می‌کند و در نهایت تکیه‌گاه کف آن را از دست می‌دهد.

بنابراین باید هر از چند گاهی آنها را عوض کنید. توصیه می شود که هر سال این کار را انجام دهید، اگرچه بسته به میزان سختی استفاده، زمان کمتر یا بیشتر می تواند باشد.

برای تمرین به زنجیر، انگشتر و دستبند نیاز ندارید، هیچ کس اهمیتی نمی دهد که با چه لباسی به باشگاه می روید. استفاده از لوازم جانبی می تواند باعث صدمات و حوادث شود، بنابراین بهتر است همه چیز را بردارید و فقط آنچه را که برای هر تمرین نیاز دارید بپوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.