استفاده از سیب درختی برای تب در مدارس کشورهای اروپایی رواج پیدا کرد

سیب طلایی که به عنوان سیب درختی برای تب استفاده می شود همانطور که از نامش پیداست به رنگ زرد است.

پوستی صاف دارد، آبدار و ترد است. رنگ آن از زرد متمایل به سبز تا مایل به قرمز روشن و همچنین طعم اسیدی آن که هنگام رسیدن ناپدید می شود و به دلیل توانایی آن در حفظ قند طبیعی خود شیرین می شود، شناخته می شود و آن را به سیب ایده آل برای تهیه سالاد، دسر، کیک تبدیل می کند.

در میان کسانی که طعم ترش را دوست دارند، محبوبیت دارد زیرا در مقایسه با انواع دیگر کمترین شیرینی را دارد. آنها به رنگ سبز تند، خمیر سفت و آبدار و طعم اسیدی مشخص هستند.

اکسیداسیون آن کندتر است، و برای استفاده در سالاد یا تزئین محصولات شیرینی ایده آل است و حس تازه ای به ظروف می بخشد.

در نهایت سیب فوجی را پیدا می کنیم که نامش ممکن است نشانه هایی از محل پیدایش آن به شما بدهد.

سیب

این واریته ترکیبی است که در نتیجه جهش بین Red Delicious و Rawls Jennet در سال 1930 در شهر فوجیزاکی در ژاپن ایجاد شد. این رقم چهارمین رقم پرمصرف جهان است و به دلیل رنگ زرد متمایل به قرمز، درشت و قوی بودن، کرم رنگ و ترد و طعمی کاملاً شیرین و آبدار است.

چگونه سیب را مصرف کنیم؟ سیب میوه ای همه کاره است که به ما امکانات بی نهایتی می دهد تا آن را مصرف کنیم و بتوانیم از تمام خواص تغذیه ای آن بهره ببریم. راه هایی را که می توانید آنها را در رژیم غذایی خود بگنجانید، بدانید.

این گونه نماد ایالات متحده است و در سال 1880 در آیووا ظاهر شد.

شما به راحتی می توانید آن را تشخیص دهید زیرا در مقایسه با انواع دیگر بسیار بزرگ است، رنگ قرمز تیره روشن و شکلی کشیده دارد. شیرین و ترد و پوست آن ضخیم و کمی اسیدی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.