استفاده از ساعت ثانیه شمار در ورزشگاه های عربستان ممنوع اعلام شد

ساعت ثانیه شمار از نظر عملکردی با ساعت های مکانیکی معمولی متفاوت نیست، تفاوت در طراحی است.

بخش‌هایی از حرکت به طور کامل یا تا حدی باز می‌مانند، حرکت آنها را می‌توان از طریق یک پنجره خاص در صفحه یا صفحه ساعت کاملاً گمشده و از طریق یک قاب شفاف پشتی مشاهده کرد.

این هیچ ارزش عملی ندارد. اسکلت ها برای جلب توجه و تأکید بر وضعیت مالک طراحی شده اند.
عوارض فوق بیشتر در ساعت ثانیه شمار ممتاز دیده می شود. در مورد سایر عوارض، مانند تاریخ بزرگ، زمان دوم، نشان دادن روز هفته و ماه، تقویم، آنها را می توان در مدل های هر رده قیمتی یافت.

ساعت ثانیه شمار از یک کریستال کوارتز داخلی تغذیه می شوند. یک جریان الکتریکی بر روی آن اثر می گذارد که در نتیجه یک ضربه الکتریکی ایجاد می شود. مکانیزم را به حرکت در می آورد.

ساعت ثانیه شمار

کریستال کوارتز دائماً در معرض نوسانات است، به طور مداوم تکانه های الکتریکی تولید می کند. چنین مکانیزمی تا حد امکان دقیق است، خطای حرکت از 20 ثانیه در ماه تجاوز نمی کند.

ساعت ثانیه شمار نیاز به مراقبت خاصی ندارند، فقط سالی یک بار دقت آن ها را بررسی کنید. مکانیزم کاملا بادوام است. ساعت های کوارتز ارزان قیمت معمولا کمتر از ساعت های مکانیکی قابل تعمیر هستند، اما با توجه به هزینه آنها، معمولاً این کار ضروری نیست خرید ساعت جدید آسان تر است.

در بین مدل های مردانه با حرکت کوارتز، پرطرفدارترین مدل های اسپرت هستند. آنها ضد ضربه هستند، از گرد و غبار، ماسه، خراش های کوچک نمی ترسند. مناسب برای افرادی که سبک زندگی فعال دارند.

ساعت ثانیه شمار برای زنان بیشتر از ساعت های مکانیکی رایج است. اساساً زنان نمی خواهند مکانیسم پیچیده مکانیک را درک کنند و دائماً آن را به باد می دهند. علاوه بر این، حرکت کوارتز به دلیل قطعات کمتر، سبک تر از حرکت مکانیکی است. دختران سهولت مراقبت و پیچیدگی را دوست دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.